Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

WITAMY

Oferujemy Państwu wygodne i tanie noclegi w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Ojcowskiego, Szlaku Orlich Gniazd oraz licznych jaskini; min. Nietoperzowej i Wierzchowskiej. Raj dla wspinaczy, rowerzystów i amatorów pieszych wędrówek. W pobliżu Pole Golfowe oraz wiele innych atrakcji. Bardzo blisko Krakowa.
Agrotur „Ostaniec” znajduje się w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego u wylotu Doliny Będkowskiej, nieopodal Jaskiń – Nietoperzowej oraz Wierzchowskiej, Groty Łokietka i Doliny Kobylańskiej, 15 km od Krakowa przy trasie A-94 Kraków – Olkusz. Zobacz mapkę.

Malowniczo położony na wzgórzu, z którego rozciąga się wspaniały widok na okolice usłane skałami (ostańcami), Park Ojcowski, a od południa na panoramę Krakowa, Beskidy z Babią Górą i Tatry. Unikalna roślinność, czyste powietrze, a także walory krajobrazowe,liczne szlaki turystyczne i rowerowe oraz bliskość Krakowa pozwalają na atrakcyjny wypoczynek i odwiedzenie ciekawych miejsc. Agrotur „Ostaniec” dysponuje dwudziestoma miejscami noclegowymi w trzech obszernych apartamentach i pokojach dwuosobowych. Do wyłącznej dyspozycji Gości jest także dobrze wyposażona kuchnia oraz piwniczka biesiadna, w której można spożywać posiłki, pogawędzić przy kawie lub spędzić wieczór przy muzyce (pianino).

„Ostaniec” położony jest na rozległym terenie z sadem, tarasami widokowymi oraz miejscem biesiadnym z rożnem i kominkiem. „Ostaniec” jest prowadzony przez dziennikarkę, autorkę kilku książek, słuchowisk radiowych i sztuk teatralnych – Zofię Mierzyńską. Częstymi gośćmi „Ostańca” bywają znani i lubiani aktorzy, muzycy, piosenkarze, dziennikarze, tworząc miłą, niepowtarzalną atmosferę. Obszerny parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Zapraszamy – Zofia Mierzyńska

Address & Contact

Our Address

Zachodnia 18, 32-089 Bębło, Poland

GPS

50.1915088, 19.7898199

Telephone
Web

-

Comments 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

×