Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Rozliczenia Indywidualne

W Ligo ułatwiamy ten proces, a w razie pytań jesteśmy dostępni cały rok aby na bieżąco pomagać uwzględniając zmieniające się prawo podatkowe. Obsługujemy pracowników zatrudnionych na godziny (w-2), właścicieli firm, specjalistów od nieruchomości, graczy giełdowych, osoby pracujące na własny rachunek, właścicieli domów, studentów i innych.

Dla wygody klienta oferujemy zróżnicowane formy kontaktu. Aby omówić swoją sytuację podatkową i sfinalizować rozliczenie podatkowe na miejscu, możesz umówić się na spotkanie drogą telefoniczną lub e-mailową. Wszystkie niezbędne dokumenty mogą być pozostawione w naszym biurze lub przesłane e-mailem. Zeznanie podatkowe sporządzamy w ciągu 3 dni roboczych. Udostępniamy klientom wgląd do dokonanych rozliczeń zanim zostaną one złożone w urzędzie podatkowym.

srvc-icn_business-tax

Rozliczenia Biznesowe

Gromadzenie Informacji

zbieramy dokumenty, weryfikujemy dokumentację finansową, identyfikujemy i poprawiamy błędy we wszystkich otrzymanych materiałach. W wypadku braku standardowego systemu księgowania korzystamy z wyciągów kont bankowych i kart kredytowych w celu przygotowania sprawozdania finansowego.

Analiza Informacji

analizujemy zgromadzony materiał pod kątem ewentualnych ulg podatkowych do zastosowania w Państwa firmie. Kluczowe znaczenie ma tu współpraca z klientem. Dobre zrozumienie działalności firmy kontrahenta pozwala nam na identyfikację obszarów, które umożliwiają maksymalne oszczędności. Mając to na uwadze, możemy skuteczniej zaplanować taktykę podatkową na następny rok.

Ocena Informacji

czynność tą wykonujemy razem z naszym klientem. Wspólnie analizujemy przygotowane rozliczenie podatkowe, objaśniamy dokonane wyliczenia i odliczenia. Staramy się ustalić z klientem jego strategię podatkową w celu zapewnienia efektywnego planowania podatków na przyszłość.
Nasze biuro jest czynne cały rok, aby zapewnić Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

srvc-icn_bookkeeping

Całoroczna Księgowość

srvc-icn_payroll

Usługi Płacowe

Address & Contact

Our Address

6904 W Belmont Ave, Chicago, IL 60634

GPS

41.9383124, -87.798365635855

Telephone

Comments 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

×